پدر فعالیت های روزانه سیروان خسروی نوازنده

پدر: فعالیت های روزانه سیروان خسروی نوازنده خواننده بیوگرافی موسیقی ایرانی خواننده همراه تصویر ایران

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات نیازی به سفر ندارم ، تلافی ناداوری‌ها را برابر العین جبران می‌کنیم

عضو هیات مدیره کلوب استقلال با بیان اینکه سفارت کشور عزیزمان ایران در امارات قدمی جهت استقلال بر نداشت، گفت: تیم العین را در بازی برگشت با اختلاف دو گل شکست می‌

نیازی به سفر ندارم ، تلافی ناداوری‌ها را برابر العین جبران می‌کنیم

تلافی ناداوری ها را برابر العین جبران می کنیم/ نیازی به سفر ندارم

عبارات مهم : العین

عضو هیات مدیره کلوب استقلال با بیان اینکه سفارت کشور عزیزمان ایران در امارات قدمی جهت استقلال بر نداشت، گفت: تیم العین را در بازی برگشت با اختلاف دو گل شکست می دهیم.

حسن زمانی در گفتگو با مهر، راجع به اوضاع تیم استقلال در آستانه بازی برگشت با العین امارات در لیگ قهرمانان آسیا گفت: تلافی تمام ناملایمتی ها و ناداوری هایی که در بازی رفت با العین علیه ما صورت گرفت را در بازی برگشت و با یک نتیجه خوب جبران می کنیم. فکر می کنم العین را در ورزشگاه آزادی با اختلاف دو گل شکست بدهیم و در این صورت صعودمان به دور بعد قطعی می شود!

وی با اشاره به اتفاقات بازی رفت تاکید کرد: اگر دلیری بازیکنان و مدیریت کادر فنی نبود داور حتی زیاد از این سر استقلال را می بُرید. واقعا بازیکنان ما قشنگ بازی کردند و در بازی برگشت ثابت می کنند که لیاقت استقلال در بازی رفت هم پیروزی بود.

نیازی به سفر ندارم ، تلافی ناداوری‌ها را برابر العین جبران می‌کنیم

عضو هیات مدیره کلوب استقلال راجع به احتمال محرومیت این تیم در صورت استفاده تماشاگران از مواد منفجره و آتش زا تصریح کرد: از همه تماشاگران درخواست می کنم بهانه دست دیگر کشورها دهند. پرتاب نارنجک، انداختن لیزر و دیگر رفتارهای ناپسند می تواند بهانه دست AFC بدهد و استقلال را از بازی های خانگی محروم کند. این خیلی بد است و هواداران باید به هوش باشند.

زمانی ادامه داد: در این ارتباط کاری از دست کلوب بر نمی آید و فقط چند بیانیه و اطلاعیه صادر کردیم. از تماشاگران خواهش می کنیم خودشان روی سکوها ناظر باشند و هرکسی که به دنبال برهم زدن نظم بازی است را به عوامل انتظامی معرفی کنند.

عضو هیات مدیره کلوب استقلال با بیان اینکه سفارت کشور عزیزمان ایران در امارات قدمی جهت استقلال بر نداشت، گفت: تیم العین را در بازی برگشت با اختلاف دو گل شکست می‌

عضو هیات مدیره کلوب استقلال راجع به سفرهایش با این تیم به کشورهای دیگر و اینکه گفته می شود دنبال «سفر و پول توجیبی است»، یادآور شد: جهت کسانی که چنین مسائلی مطرح می کنند، متاسفم. آنها «زمانی» را نمی شناسند و هدفشان تخریب بنده هست. بعضی ها نمی خواهند موفقیت استقلال را ببینند. من هر موقع با تیم در سفر باشم تمام وقت در خدمت اعضای تیم هستم. به عنوان مثال در همین سفر به امارات مشکلی جهت لیدرها پیش آمد که آنرا پیگیری و بدون مسئله حل کردیم.

زمانی افزود: کسانی که می گویند من به دنبال سفر هستم بدانند ۴۰ سال است که در این نظام مسئولیت های متفاوت داشته ام و در این سالها هم به سفرهای مختلفی رفته ام. بنابراین نیازی به این سفرها با تیم استقلال ندارم. اگر هم با تیم می روم جهت این است که کارها را راه بیاندازم.

وی همچنین با گلایه از سفیر کشور عزیزمان ایران در امارات، گفت: سفارت در یک کشور غریبه باید حامی تیم های ایرانی باشد که همانند تیم ملی هستند. ولی متاسفانه آنها کوچکترین قدمی جهت ما بر نمی دارند. شدیدا از این نحوه برخورد سفارت گلایه داریم.حالا اگر ما هم با تیم نرویم چه کسی کارها و پرسشها را باید پیگیری کند؟!

نیازی به سفر ندارم ، تلافی ناداوری‌ها را برابر العین جبران می‌کنیم

عضو هیات مدیره استقلال راجع به افزایش تیم خونه به خونه به فینال جام حذفی و رویارویی استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران با این تیم در دیدار نهایی، گفت: به تیم خونه به خونه تبریک می گویم. ما در فینال به کمتر از قهرمانی فکر نمی کنیم. هرچند حریف خوبی در فینال داریم ولی گرمای جام را زیاد در دستانمان حس می کنیم.

واژه های کلیدی: العین | ایران | امارات | ایرانی | استقلال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz