پدر فعالیت های روزانه سیروان خسروی نوازنده

پدر: فعالیت های روزانه سیروان خسروی نوازنده خواننده بیوگرافی موسیقی ایرانی خواننده همراه تصویر ایران

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات می‌خواهیم گرث بیل به صورت مرتب بازی کند / زیدان

سرمربی فرانسوی کهکشانی‌ها از عملکرد ستاره ولزی تیمش و بازیکنان این تیم در تقابل با نومانسیا در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی کوپا دل‌ری تمجید کرد.

می‌خواهیم گرث بیل به صورت مرتب بازی کند / زیدان

زیدان: می خواهیم گرث بیل به صورت مرتب بازی کند

عبارات مهم : بازیکنان

سرمربی فرانسوی کهکشانی ها از عملکرد ستاره ولزی تیمش و بازیکنان این تیم در تقابل با نومانسیا در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی کوپا دل ری تمجید کرد.

به گزارش تسنیم، زین الدین زیدان در پی برتری 3 بر صفر شب گذشته (پنحشنبه) شاگردانش در منزل نومانسیا در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی اسپانیا موسوم به کوپا دل ری، با اشاره به نخستین حضور ستاره ولزی تیمش در ترکیب مهم تیم بعد از چهار ماه و گلزنی در این دیدار از روی نقطه پنالتی گفت: خیلی مهم بود که ببینیم گرث بیل چه حسی دارد. در نهایت هم او یک ساعت بدون هیچ گونه مشکلی بازی کرد و به لحاظ جسمانی حس خوبی داشت. بیل پیش از این دیدار در چهار بازی به عنوان بازیکن ذخیره به میدان آمده بوده و به مدت 20 یا 30 دقیقه بازی کرده بود. این نخستین بازی بود که بیل از ابتدا در ترکیب بود و به استفاده از او به همین شیوه ادامه خواهیم داد. ما می خواهیم گرث به صورت مرتب بازی کند.

می‌خواهیم گرث بیل به صورت مرتب بازی کند / زیدان

زیزو که در این دیدار زیاد از بازیکنان جوان خود استفاده کرد، ضمن تمجید از عملکرد آنها اظهار داشت: از عملکرد تیم راضی هستم و در آخر هم نتیجه خوبی کسب کردیم. بازی در منزل نومانسیا ساده نیست. آنها عالی بازی کردند و کار را جهت ما سخت کردند، ولی در نهایت به نتیجه دلخواه رسیدیم. خیلی از بازیکنانی که در این دیدار در ترکیب تیم بودند، اغلب خیلی وقت بازی پیدا نمی کنند. در نیمه دوم کمی مسئله داشتیم، حتی زمانی که آنها 10 نفره شدند. روی هم رفته از عملکرد تیم رضایت دارم. ما موفق به زدن سه گل شدیم و دروازه مان را هم بسته نگه داشتیم، بنابراین جهت بازیکنانی که در این دیدار بازی کردند، خوشحالم.

سرمربی کهکشانی ها همچنین در تمجید از زشت گل سوم تیمش خاطرنشان کرد: بورخا بازیکن مهمی جهت رئال مادرید هست. هر موقع که بتوانم از او در ترکیب تیم استفاده خواهم کرد، ولی با توجه به اینکه بازیکنان زیادی در ترکیب مان داریم، مایورال خیلی وقت بازی پیدا نکرده هست. بازیکنانی همچون بورخا باید صبور باشند، سخت کار کنند و هر موقع که وقت بازی پیدا کردند باید جهت تیم بجنگند.

سرمربی فرانسوی کهکشانی‌ها از عملکرد ستاره ولزی تیمش و بازیکنان این تیم در تقابل با نومانسیا در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی کوپا دل‌ری تمجید کرد.

زیدان در آخر با هشدار به شاگردانش در آخر خاطرنشان کرد: می دانیم که بازی برگشتی هم در پیش است و تقابل دو تیم هنوز آخر نیافته هست. ما باید در دیدار برگشت یک بازی جدی دیگر به نمایش بگذاریم، ولی پیش از هر چیز باید استراحت کنیم و به فکر بازی یکشنبه (سلتاویگو در لالیگا) باشیم.

واژه های کلیدی: بازیکنان | دیدار بازی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz